Zabrze ul. Powstańców Śląskich 5-7 pok. 214 +48 532 99 30 99 contact@startupzabrze.pl

Michał Krzypkowski

Michał Krzypkowski

Rozwijamy startup telemedyczny w modelu cloudowym wraz z trzema wspólnikami. Jesteśmy na etapie wytwarzania pierwszej wersji oprogramowania, a dokładniej MVP (ang. Minimum Viable Product), by rozpocząć launch platformy usługowej łączącej pacjentów ze specjalistami medycznymi. Rozwiązanie ma na celu stworzenie społeczności specjalistów, jak i ich pacjentów dbających o zdrowie.
Zdecydowaliśmy się przenieść siedzibę naszej spółki do Zabrza, ponieważ widzimy bardzo duży potencjał do testowania i wdrażania nowych rozwiązań związanych z medycyną i ochroną zdrowia właśnie w tym mieście. Na naszym etapie rozwoju w sposób szczególny ważna jest współpraca z rzetelnymi i wiarygodnymi partnerami.
Cieszymy się, że w Zabrzu jest Oficer Startupowy, który moderuje środowisko zainteresowane startupami i technologiami w medycynie oraz ochronie zdrowia. Zabrze to także miasto jednego z naszych najważniejszych partnerów, a mianowicie software house, który pracuje nad oprogramowaniem naszego startupu. Founder i CEO tego zespołu uzupełnił grono co-founderów HEALTHLY.pl